Witam, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.