Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.