Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.