Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.