Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.