Witam, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.