Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.