Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.