Witajcie, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.