Witajcie, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.