Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.