Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio remontuję dom i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.