Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.