Hej, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.