Witajcie, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.