Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.