Witam, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.