Cześć, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.