Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.