Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.