Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.