Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.