Witam, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.