Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.