Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.