Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.