Cześć, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.