Hej, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.