Witajcie, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.