Hej, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.