Cześć, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.