Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli ma ogromne znaczenie. Polecam się nie spieszyć.