Witajcie, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.