Witam, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.