Witam, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.