Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.