Hej, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.