Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.