Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.