Hej, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.