Witam, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.