Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.