Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.