Witajcie, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.