Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.