Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.